Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

pracuj s technológiami, ktoré poznáš na naozaj veľkých projektoch

Merateľný úspech

Viac ako 20 rokov vyvíjame webové aplikácie. Špecializujeme sa na elektronický predaj služieb vo finančnom sektore. Robíme softvér, ktorý našim zákazníkom prináša merateľný úspech - posun vpred. Bez výnimočných ľudí v tíme by sa to nedalo. Záleží nám v prvom rade na človeku, na tom aký je, ako uvažuje a ako sa stavia k riešeniu vecí, pretože všetko ostatné sa dá naučiť.

Už dávno nie sme start-up, no vládne u nás neformálne prostredie bez zložitej manažérskej štruktúry. Staviame na agilných princípoch, zdravom rozume.

Ako pracujeme

Naši majitelia sa snažia, aby sa všetci cítili v práci dobre. Presťahovali sme sa do nových priestorov s neskutočným výhľadom, máme vlastný bar s pivom z malých, remeselných pivovarov, kvalitnú kávu, hromadu ovocia, každé dva týždne spoločné raňajky a pravidelne organizujeme teambuildingy.

Byť zamestnaný v Astone je zábavou, dobrodružstvom a tvrdou prácou zároveň. Tak čo, pridáš sa k nám?

Fungujeme v malých scrumových tímoch. Hlas každého má váhu a tímové rozhodnutia robíme spoločne, bez zásahu ľudí mimo tímu. Radi zodpovedáme za vlastný kód a snažíme sa neustále pracovať na sebe a vzdelávať navzájom.

Každý tím má svojich frontend a backend programátorov, testerov, biznis konzultanta, projektového manažéra aj softvérového architekta.

21

rokov

35

zamestnancov

114

káv denne

15

pív denne*

Z našich projektov

Prečo Aston?

Pridaj sa k nám

Napíš nám na lucia.miznerova@aston.sk,
alebo zavolaj na 0917 987 173.