Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

HB Reavis
špičkový frontend

Náročné zadanie

Aplikácia More by HB Reavis digitalizuje facility management vo veľkých kancelárskych komplexoch po celej Európe. Technicky ide o single-page aplikáciu, vytvorenú princípom mobile first. Poskytuje funkcionality ako objednávanie obedov, bike sharing, registráciu na eventy a rôzne iné služby.

Samotnému vývoju aplikácie predchádzal podrobný výskum a používateľské testovanie, ktoré pre tento projekt zabezpečovalo štúdio Lightning Beetle. Dať dokopy tri rôzne tímy dalo veľa práce, ale vďaka agilite sa nám podarilo spojiť sa do jedného celku a pracovať v úzkom kontakte.

Všetko v cloude

Základná požiadavka HB Reavisu znela - všetko chceme mať v cloude a použiť čo najviac služieb, ktoré už existujú. Využili sme teda všetko, čo bolo k dispozícii. Často to bolo k úžitku, pretože nám to umožnilo rýchlo vybudovať veľké časti projektu. Niekedy však bolo nutné prispôsobiť sa tomu, ako daná služba funguje a zmeniť tak navrhovaný dizajn / funkčnosť aplikácie.

Na tomto projekte využívame serverless technológie Amazon Web Services v kombinácií s VUE.js na frontende a Node.JS na backendových častiach aplikácie. Vďaka AWS infraštruktúre a mikroservisovej architektúre sme minimalizovali investície do zostavenia infraštruktúry, vďaka čomu sme projekt dokázali veľmi rýchlo naštartovať a priebežne efektívne časti projektu dodávať. Stavili sme na najnovšie technológie, k čomu sa tím nadšencov postavil zodpovedne a posunulo nás to k vyššej produktivite.
Jakub Košarník, Senior BE Developer

Viac našich projektov

Šikovný frontendista si u nás vždy nájde miesto.

Chceš pracovat na tomto, či inom našom projekte?

Napíš nám na monika.oravcova@aston.sk,
alebo zavolaj na 0917 987 173.

Kariéra v Astone