Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Union
agilita v srdci

agilita

Klientovi chceme byť vždy partnerom a s Unionom sme sa na tejto ceste dostali naozaj ďaleko. Od klasických projektových prác na objednávku, cez neustály a priebežný rozvoj aplikácii až po úzku spoluprácu v jednom spoločnom agilnom tíme.

Dnes pracujeme agilne a nemyslíme tým iba pravidelné standupy. Naša spolupráca prebieha v spoločných tímoch, kde máme zastúpenie my i Union. Vďaka tomu vidíme do kuchyne, lepšie a rýchlejšie chápeme biznis zadania a preto dokážeme na projektoch stráviť menej času a venovať sa ich pridanej hodnote.

dva tímy, jedna rodina

Union chce rásť a spolu s ním rastieme aj my. Vystavali sme dva samostatné tímy, jeden zameraný viac na frontendové časti a druhý na backend. V preklade to znamená, že prvá skupina vymýšľa, ako nielen predať produkt, ale aj priniesť používateľovi nákupný zážitok. Ďalší kolegovia sa zasa sústreďujú viac na logicky vystavané a efektívne webové služby. Tie využívajú nielen naše formuláre, ale aj partneri s ich vlastnými riešeniami.

technológia ako prostriedok

Union je a naďalej chce byť jednotkou na slovenskom trhu online poistenia. Aby sme dokázali držať krok, investujeme čas do štúdia a následného využitia najnovších technologických vychytávok, vďaka ktorým sú aplikácie ľahko udržateľné. Technológia sa tak stáva iba prostriedkom na dosiahnutie cieľov, nie hlavným predmetom nášho záujmu. Tým stále ostáva partnerský vzťah.

Viac našich projektov

Dobrý tester si u nás vždy nájde miesto.

Chceš pracovat na tomto projekte?

Napíš nám na monika.oravcova@aston.sk,
alebo zavolaj na 0917 987 173.

Kariéra v Astone