vývoj softvéru na mieru

Vytvárame softvér ktorý sa dokáže prispôsobiť každej požiadavke.
Aj pri veľmi komplexných aplikáciách kladieme dôraz na ich
intuitívne a jednoduché ovládanie.

v jednoduchosti je krása

Pri vývoji softvéru na mieru je veľmi jednoduché uletieť a naprogramovať robustný nástroj, ktorý nikto nevie používať. Preto sa zameriavame na to, aby softvér, ktorý vyvíjame riešil aj komplexné kritické biznis problémy jednoduchými prostriedkami.


Volkswagen potreboval spôsob ako kontrolovať testovacích jazdcov. Vyrobili sme pre nich softvér ktorý pre každú jazdu zaznamenáva rýchlosť, a polohu auta. Vodič je tak v prípade akéhokoľvek problému ľahko identifikovateľný nadriadeným.

Jednoduché a elegantné riešenie.

flexibilne reagujeme na zmeny

Vždy kladieme dôraz na to aby nami vyvinutý softvér bol ľahko rozširovateľný o novú funkčnosť. Každá firma je živý organizmus a preto sa snažíme prispôsobiť naše riešenia tak, aby flexibilne žili spolu s firmou, v ktorej sú nasadené.Pri vývoji flapps - softvéru na sledovanie pracovného času - sme pôvodne iba zaznamenávali časy aktivít v priebehu dňa. Niektorí zákazníci požiadali o možnosť aktivity aj faktúrovať. Flapps prešiel výraznou zmenou, fakturácia je veľmi komplexná problematika. Napriek tomu pre koncových užívateľov to znamenalo „len“ jedno políčko naviac - účtovať.


použiteľnosť softvéru

Rovnaký dôraz ako pri iných našich riešeniach, kladieme na použiteľnosť. Táto oblasť býva veľmi často pri tvorbe softvéru na mieru zanedbávaná, a pritom hlavne pri kritických aplikáciách je nesmierne dôležité, aby boli ľahko ovládateľné a užívatelia prijali zmenu na nový spôsob práce rýchlo.

Jednou zo súčastí informačného systému predajcu ojazdených áut Darex je aj označenie prípadného poškodenia auta, pri jeho zaradení do predaja. Zjednodušená schéma auta umožňuje veľmi rýchlu prácu, pretože používateľ sa nemusí vedieť orientovať v rôznych tvaroch a veľkostiach áut.

kontakt

Potrebujete softvér na mieru?

Vyplňte formulár a budeme vás spätne kontaktovať. V pracovných hodinách zvyčajne do hodiny od odoslania formuláru.