Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Tatra Banka
špičkový frontend

Náročné zadanie

Postaviť modernú - atraktívne vyzerajúcu single page aplikáciu, plnú animácií a vychytávok je radosť. Keď ale ide o internú aplikáciu v bankovej korporácii, prináša to so sebou výzvy ako napríklad prísne technické, bezpečnostné a výkonnostné požiadavky.

Aplikácia slúži na zážitkový predaj pre afluentných klientov banky. Preto záleží na každom detaile.

Tímová spolupráca

Do aplikácie sme vtesnali snáď všetko - produktové kalkulačky, animované grafy, dynamické reporty, drag&drop prvky, animované prechody medzi screenmi…

Pri takom množstve funkcionalít sme museli začať veci robiť inak. Keď na jednom CSSku robia traja ľudia naraz, zrazu záleží na tom, aby sme všetci používali jednotné názvoslovie, či samotnú filozofiu písania štýlov. Zrazu treba mať zdokumentovaný aj ten posledný mixin :)
Marcel Benček, senior frontend developer

Nečakaný rozvoj

Aplikácia má úspech, čo nás veľmi teší. S úspechom ale prišli nečakané požiadavky. Záujem prejavili ďalšie krajiny z RBI Group a to znamenalo prerobiť aplikáciu tak, aby sme ju mohli ľahko lokalizovať do iných jazykov, preštýlovať do designu lokálneho zastúpenia banky a nakonfigurovať pre nové produkty a integrácie s externými systémami. A toto všetko muselo ísť veľmi rýchlo a ľahko.

Museli sme v princípe odizolovať všetky časti CSSiek, ktoré tvoria layout stránok a vytvoriť z nich nad to postaviť niečo ako “skiny” alebo “témy”, aby sme mohli jednoducho meniť vizuál aplikácie podľa toho, ktorá krajina mala aké požiadavky.
Marcel Benček, senior frontend developer

Viac našich projektov

Šikovný frontendista si u nás vždy nájde miesto.

Chceš pracovat na tomto, či inom našom projekte?

Napíš nám na monika.oravcova@aston.sk,
alebo zavolaj na 0917 987 173.

Kariéra v Astone