Posuň sa vpred

Pracuj na inšpiratívnych projektoch s modernými technológiami.

Aktuálne pracovné ponuky

Filter by

Ponúkaný plat

2200 - 3000€/mes

Frontend Developer/ka

Bratislava - kombinácia onsite/remote
Ponúkaný plat
2200 - 3000€/mes
Zobraziť
Zobraziť všetky

Aké benefity ťa v Astone čakajú?

Hlavným benefitom práce v Astone je sloboda, ktorá je pre nás zásadná. Nikto nad tebou nebude stáť s bičom, máš dosah na to, ako a čo budeš robiť. Na oplátku očakávame zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme.

Sloboda
Žijeme našimi hodnotami, ceníme si otvorenosť, zvedavosť, jednoduchosť a zodpovednosť. U nás nenájdeš svojho šéfa, pretože nefungujeme hierarchicky. Za to tu nájdeš zodpovedných, aktívnych a starostlivých ľudí, ktorým záleží na výsledku našej práce.
Flexibilita
Pracujeme v tímoch a preto sa snažíme aby v nich vznikla pozitívna chémia, ktorú je bez fyzického kontaktu ťažké dosiahnuť, preto budeme radi ak sa občas objavíš v office, ale pracovať môžeš samozrejme aj z domu.
Vzdelávanie
Okrem interných developerských komunít sa môžeš vzdelávať online, prostredníctvom konferencií, účastí na worshopoch a spoznávaní ľudí, prípadne iných platforiem. Pre jazyka-chtivých ponúkame možnosť prihlásiť sa na kurz angličtiny.
Zdravie
Čerstvé ovocie, pravidelné chutné raňajky - výživné nutrične aj informačne. Vypnúť môžeš aj pri masáži priamo v priestoroch office a keď máš rád pohyb, nájdeš u nás viacero športových aktivít, do ktorých ťa radi vtiahneme.
Zábava
Stolné hry, movie night, cestovateľské kino, teambuildingy a bar priamo v office s remeselným pivkom na pípe a profesionálnym pákovým kávovarom. A pssst: naši kamoši z redakcie TouchIT tu majú vždy nejaké technologické vychytávky na vyskúšanie.
Odmeny
O úspech sa vždy podelíme a na konci roka sa spoločne rozhodujeme ako so ziskom naložíme. Okrem toho myslíme aj na tvoju budúcnosť a to prostredníctvom príspevku do 3. piliera.
Previous
Next

Nič čo by ťa zaujalo?

Zaregistruj sa a podľa tvojich skúseností budeme hľadať relevantnú pracovnú pozíciu.