intranetové aplikácie

Dobre fungujúci intranet je srdcom vašej firmy.
Preto vytvárame riešenia, ktoré zamestnanci radi používajú,
a pri tom vytvárame podmienky aby pracovali efektívnejšie a lepšie.

použiteľnosť je prvoradá

Na použiteľnosť intranetu kladieme extrémny dôraz. Nie je predsa jedno či budú vaši zamestnanci tráviť hodiny denne prehľadávaním spletí dokumentov, či vypĺňaním zle navrhnutých dotazníkov, alebo či sa budú venovať svojej práci.Už pri veľmi jednoduchých formulároch dokážeme zamestnancom denne ušetriť niekoľko minút zbytočnej práce. Pri dôkladnej optimalizácii všetkých procesov úspora može dosiahnuť niekoľko hodín a v extrémnych prípadoch dokonca niekoľko dní.flexibilné riešenie v súlade s firmou

Každý intranet je jedinečný, tak ako firma pre ktorú je určený. Každá firma má svoje špecifiká, ktoré balíkové riešenia jednoducho nedokážu pokryť. Preto vyvíjame každý intranet v úzkej spolupráci s klientom. Testujeme a prispôsobujeme naše riešenie až pokým dokonale nezapadne do existujúcich procesov.

Na mieru vyvíjame tie súčasti, ktoré sú pre tú ktorú firmu unikátne. Mnoho našich klientov využíva aj štandardizované súčasti ako sú organizačná štruktúra, redakčný systém, schvaľovanie absencií, pracovné výkazy a mnohé iné.Byť flexibilný znamená mať možnosť pracovať bezpečne s firemnými aplikáciami kedykoľvek a kdekoľvek. Preto sú naše riešenia kompatibilné so smartfónmi a tabletmi.

výkonné

Vďaka tomu, že sa špecializujeme na elektronizáciu procesov, naše riešenia prinášajú aj výrazné časové a finančné úspory. Pre nás nie je intranet len o zozname kontaktov, ale hlavne o zefektívnení chodu firmy.

Pre skupinu ZSE a. s. tvoríme intranet už 8 rokov. Za tú dobu sme zelektronizovali viac ako 10 veľmi náročných procesov ako sú napríklad vymáhanie pohľadávok či systém hodnotenia zamestnancov.
súvisiace produkty

webOne
Redakčný systém určený pre náročné webové aplikácie, stránky a portály

kontakt

Potrebujete vytvoriť nový, alebo zoptimalizovať existujúci intranet?

Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám pracovných hodinách zvyčajne do jednej hodiny od odoslania formuláru.