Prípadové štúdie
Miro Lago
6 októbra, 2022
3 min.
union logo referencia

Agilita v srdci

Klientovi chceme byť vždy partnerom a s Unionom sme sa na tejto ceste dostali naozaj ďaleko. Od klasických projektových prác na objednávku, cez neustály a priebežný rozvoj aplikácii až po úzku spoluprácu v jednom spoločnom agilnom tíme.

gfx_quotes

Dnes pracujeme agilne a nemyslíme tým iba pravidelné standupy. Naša spolupráca prebieha v spoločných tímoch, kde máme zastúpenie my i Union. Vďaka tomu vidíme do kuchyne, lepšie a rýchlejšie chápeme biznis zadania, a preto dokážeme na projektoch stráviť menej času a venovať sa ich pridanej hodnote.

Miro Lago, konzultant

 

Union chce rásť a spolu s ním rastieme aj my. Vystavali sme dva samostatné tímy, jeden zameraný viac na frontendové časti a druhý na backend. V preklade to znamená, že prvá skupina vymýšľa, ako nielen predať produkt, ale aj priniesť používateľovi nákupný zážitok. Ďalší kolegovia sa zasa sústreďujú viac na logicky vystavané a efektívne webové služby. Tie využívajú nielen naše formuláre, ale aj partneri s ich vlastnými riešeniami.

Dva tímy, jedna rodina

Union je a naďalej chce byť jednotkou na slovenskom trhu online poistenia. Aby sme dokázali držať krok, investujeme čas do štúdia a následného využitia najnovších technologických vychytávok, vďaka ktorým sú aplikácie ľahko udržiavateľné. Technológia sa tak stáva iba prostriedkom na dosiahnutie cieľov, nie hlavným predmetom nášho záujmu. Tým stále ostáva partnerský vzťah.

union referencia